Hasta Nakil Hizmetleri

Mavi şeritli hasta nakil ambulanslarımız ile günün her saati hizmetinizdeyiz. Tıbbi durumlarından ötürü diğer ulaşım araçlarını kullanamayan hastaların, şehir içi ve şehirler arası nakil işlemlerinde, güven ve konforu ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Yurt dışından havayolu ile gelen hastaların karşılanması ve benzer şekilde gerek şehir içi gerekse şehirler arası ulaşımını sağlıyoruz.

Hasta Nakil Hizmetleri

Kiralama Hizmetleri

Firmamıza ait ambulanslar günlük, aylık ve yıllık olarak kiralanabilmektedir. Şantiyelere, özel sağlık kuruluşlarına, alışveriş merkezlerine, konserlere, inşaat firmalarına ve spor organizasyonlarına kiralama hizmeti vermekteyiz.

Kiralama Hizmetleri

Cenaze Hizmetleri

Sevdiklerinizi son yolcuklarına uğurlarken yanınızdayız. Cenazenin evden, hastaneden veya bulunduğu yerden alınmasından, defnedilmesine kadar geçen süreçte gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yurt dışından gelen cenazeyi havaalanından karşılayıp, şehir içi veya şehirler arası naklini gerçekleştiriyoruz. Cenazenin yurt dışına gönderilmesi durumunda, cenazeyi bulunduğu şehirden alıp, gerekli tüm evrakları hazırladıktan sonra gideceği ülkeye havayolu ile naklini gerçekleştiriyoruz.

Cenaze Hizmetleri